NOVĚ SE E-SHOP NACHÁZÍ NA ADRESE WWW.SNIPPY.CZ

Chytrá termoska s dotykovým displejem, nerezová, 500 ml

Kód: 463
499 Kč –40 %
Chytrá termoska s dotykovým displejem, nerezová, 500 ml
499 Kč –40 % 299 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Chytrá nerezová termoska s atraktivním designem a dotykovým displejem ukazujícím aktuální teplotu obsahu vás zkrátka chytí za srdce. S objemem 500 ml ideální na veškeré aktivity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější inteligentní termoska vybavená dotykovou LED obrazovkou

Není nic jednoduššího než klepnout na obrazovku a zjistit si teplotu nápoje. Nedělejte si starosti s tím, že budete mít svůj nápoj stále příliš horký a spálíte se. A co je nejlepší, není třeba hrnek nabíjet, takže jste vždy připraveni vyrazit.

Kvalitní nerezová ocel

Inteligentní vakuová baňka s LCD displejem zobrazujícím teplotu, vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli dokáže udržovat nízkou teplotu po dobu až 12 hodin, teplo dokáže udržet také po dobu až 12 hodin a je vybavena silikonovým dnem, aby se zabránilo jejímu klouzání a přetékání. Ostatní části této cestovní termosky jsou vyrobeny z PP materiálu bez BPA, potravinářského kontaktního silikonu a 100% kopolyesterového plastu, takže její použití je bezpečné a zdravé.

Dvojitá izolace

Tato láhev na vodu z nerezové oceli má dvojitě izolované stěny, které mohou optimálně udržovat teplotu horkou i studenou. Doporučená teplota vody se pohybuje mezi 21 – 45 °C.

chytra-termoska-s-dotykovym-displejem--nerezova--500-ml-2

Praktická velikost

Objem termosky 500 ml je vhodný pro všechny typy lidí. Zároveň nabízíme více druhů barev, takže si vybere opravdu každý. Zároveň termosku doprovází snadné čištění, jednoduchá struktura a praktické sítko, kterým si odfiltrujete zbytky kávy nebo čaje. Termoska je vhodná téměř pro všechny držáky nápojů v automobilech, kinech, letadlech atd.

chytra-termoska-s-dotykovym-displejem--nerezova--500-ml-7

Unikátní dárek

Stylový design, vysoce kvalitní cestovní termoska s LCD displejem ukazujícím teplotu, vhodný pro rodinu, do práce, outdoorové sporty, do fitness centra, dokonce i na kempování nebo autoturistiku. Moderní design a vysoká kvalita z něj činí jedinečný dárek pro vaši rodinu a přátele na svátky, narozeniny, Vánoce nebo jako dárek pro vaše kolegy či obchodní partnery.

chytra-termoska-s-dotykovym-displejem--nerezova--500-ml-5

chytra-termoska-s-dotykovym-displejem--nerezova--500-ml-9

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a sportovní potřeby
Hmotnost: 0.4 kg